Terzi Hizmetleri

Our address:
Hürriyet Bulvarı , No:191/A, 34524 Yakuplu Beylikdüzü
Call us:
(0212) 875 40 71-70
Work Time:
Pzt. - Cmt: 9:00am - 20:00pm
Paz: Kapalı

Terzi Hizmeti

Kaşmir Kuru Temizleme, bulunduğu sektörü en iyi şekilde takip eden ve bu sektörün gerektirdiklerini yerine getiren profesyonel adreslerden bir tanesidir. Amacımız, daha geniş kitlelere daha kalabalık bir hizmet yelpazesi ile ulaşmak ve taleplerine de en iyi şekilde yanıt verebilmektir. Terzi hizmeti de bunlardan bir tanesi ve giysilerinizin ihtiyacı olan terzi çalışmaları için sizler de gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz. Bünyemizde hizmet veren profesyonel terziler, isteklerinizi dinliyor ve hayal ettiğinizi gerçeğe dönüştürüyor. Giysilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve gösterdiğiniz hassasiyeti çalışmalarımızda bizler de kusursuz bir şekilde gösteriyoruz.

Yalnızca giysileriniz için değil, yaşam alanlarınızdaki birçok ürün için de terzi hizmeti sağlıyoruz. Hizmet yelpazesinin genişlemesi bizi daha fazla insan ile tanıştırdı ve bu durumdan duyduğumuz mutluluğu siz değerli dostlarımız ile de paylaşmak istiyoruz. Bir halı yıkama firmasının terzi hizmeti sunuyor olması sizlere garip gelebilir ancak hizmet aldığınızda bu konuda da ne kadar deneyim sahibi olduğumuzu ve ne kadar profesyonelce hareket ettiğimizi sizler de daha iyi anlayacak ve göreceksiniz. Sahip olduğunuz ürünleri daha kusursuz hale getirmek ve sizlerin istediği şekle sokabilmek adına profesyonel terzilerimiz ile birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu konuda kendini en iyi şekilde geliştiren ve sektörde önemli bir yer edinmeyi başarmış olan terzilerimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Eşyalarınıza Değer Veriyoruz…

Bizimle paylaştığınız ve bizlere emanet ettiğiniz her eşyaya değer veriyoruz. Terzi çalışmalarımızda ürünlerinizi hayal ettiğiniz şekilde sizlere ulaştırmak adına tüm detayları göz önünde bulunduruyor ve buna göre hareket ediyoruz. Aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve sizlere daha kaliteli işler sunabilmek adına bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel terzilerimiz ile birlikte en iyisini ortaya koymak ve ödediğiniz rakamların karşılığını sizlere sunmak bizim yegane görevimizdir. Kaşmir Kuru Temizleme firması olarak bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz ve aldığımız yorumlar da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Dikiş, nakış, revize gibi işlemlerde sizler de kapımızı çalabilir ve eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

TERZİ HİZMETİ FİYATLARI
Lütfen Sorunuz.
Call Now ButtonTıkla Ara

ORDER FORM

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

Adınız *

Adresiniz *

Telefon Numarası *

E-mail *

Alış tarihi

Alış Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

Bize notunuz var mı? *