Kuru Temizleme

Our address:
Hürriyet Bulvarı , No:191/A, 34524 Yakuplu Beylikdüzü
Call us:
(0212) 875 40 71-70
Work Time:
Pzt. - Cmt: 9:00am - 20:00pm
Paz: Kapalı

Kuru Temizleme

Kaşmir Kuru Temizleme olarak tek bir alanda hizmet vermek yerine hizmet yelpazemizi genişletmeyi ve daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz. Kuru temizleme de bu bağlamda sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Aşama aşama ilerliyor ve daha profesyonel bir çalışma sunmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Temizlenecek olan giysilerinizi teslim alırken ürünü detaylı bir şekilde inceliyor ve varsa deformasyon hakkında bilgilendirmede bulunuyoruz. Ürünlerin kumaş yapısı profesyonel ekip tarafından belirleniyor ve bu kumaş yapısına en uygun temizleme seçeneği tercih ediliyor. Her giysiyi aynı yıkama türü ile ele almak kesinlikle amatörce bir müdahale olacaktır ve firma olarak biz bunu kesinlikle yapmıyoruz.

  • Teslim alınan giysiler, karışmaması için numaralandırılıyor ve türüne göre ayrılıyor. Açık ve koyu renkli giysilerin aynı makinede yıkanması kabul edilebilir bir şey değildir ve ne yazık ki birçok firmanın bu şekilde hareket ettiğini de görebiliyoruz. Kuru temizleme hizmetinde profesyonel adımlar atıyor ve gruplandırma ile birlikte daha hassas bir çalışma sergiliyoruz.Bu uygulama sonrası leke çıkarma için ön hazırlıklar başlıyor ve birçok firmanın bünyesinde olmayan profesyonel leke çıkarıcılar ile hareket ediyoruz. Giysilerinize herhangi bir şekilde zarar vermeyecek olan bu profesyonel leke çıkarıcılar ile birlikte lekelerle baş etmek de çok daha kolay bir hal alıyor. bu süreç de tamamlandıktan sonra kuru temizleme için son aşamaya geliniyor.Profesyonel Kuru Temizleme Makinelerine Sahibiz

    Sahip olduğumuz kuru temizleme makineleri, an itibarıyla sektörün en gelişmiş ve en profesyonel makineleri olarak karşılık buluyor. Yatırımlarına devam eden ve kendini her konuda geliştirmek adına önemli adımlar atan firmalardan bir tanesiyiz. Sahip olduğumuz makineler ile birlikte daha kısa sürede ve daha kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

    Giysilerinizi evinizden teslim alan ve yine evinize teslim eden firmamız, haftanın her günü çalışmalarına devam ediyor. Kaşmir Kuru temizleme ile iletişime geçebilir ve sizler de dilediğiniz an kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz. Giysileriniz, ilk günkü temizliği ve kusursuz görüntüsü ile sizlere teslim edilecek ve uygun fiyatlar karşılığında sunulacaktır.

Call Now ButtonTıkla Ara

ORDER FORM

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

Adınız *

Adresiniz *

Telefon Numarası *

E-mail *

Alış tarihi

Alış Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

Bize notunuz var mı? *