Kaşmir Kuru Temizleme ve Halı Yıkama

Kaşmir Kuru Temizleme ve Halı Yıkama

olarak Beylikdüzü ve çevresindek ilçelerde tam 15 yıldır profesyonel hizmet sunuyoruz. Hızlı ve zamanında hizmetle tüm kuru temizleme ve halı yıkama işlerinizi yapıyoruz.

50 000+
Kuru Temizleme
50
Halı Yıkama
10 000+
Ütüleme
10 00
Mutlu Müşteri

HİKAYEMİZ

Beylikdüzü Kuru Temizleme

Beylikdüzü Kuru Temizleme

Kaşmir Kuru Temizleme olarak, 20 yılı aşkın süredir Beylikdüzü ve çevresinde kuru temizleme, halı yıkama hizmeti veriyoruz. Yıllardır aynı kalitede hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Kuru temizlemenin hergün artan önemi bunun yanında giysilere gösterilen özeni de arttırmaktadır. Kullandığımız kuru temizleme ürünlerimizin insan sağlığına zarar vermeyen ürünler olduğunu belirtiriz. Kuru Temizlemenin yıkama aşamasından, ütülüme ve pakatlemeye kadar aynı özen gösterilmektedir. Kapınızdan ücretsiz olarak alınan giysileriniz Beylikdüzü Kuru Temizleme firmamızda temizliklendikten sonra pırıl pırıl kapınıza yine ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Beylikdüzü Kuru Temizleme firmamız pandemi zamanı giysilerinizdeki tüm bakteri leke kokulara karşı güçlü yıkama tekniğiyle çalışıyoruz.  İstanbul Ticaret odası başkanınında dediği gibi;
İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, koronavirüs salgınına ilişkin, “Virüsün yün, ipek, kaşmir gibi dokuları bulunan kıyafetlerde damlacık yoluyla yayılmasının önüne geçmenin en güvenilir yöntemi kuru temizlemedir” dedi.

Kuru temizleme sektörünün, pandemi sürecinde kıyafetlerde kuru temizlemeyi çözüm olarak önerdiğini ifade eden Avdagiç, “Virüsün yün, ipek, kaşmir gibi dokuları bulunan kıyafetlerde damlacık yoluyla yayılmasının önüne geçmenin en güvenilir yöntemi kuru temizlemedir. Pandemi sürecindeki şehir efsanelerinden biri de kuru temizleme sektörümüzle ilgili. Kuru temizlemenin virüs üzerindeki etkisini sorgulayan bu efsaneyi bitirecek yanıt, kuru temizlemedeki 150 derece sıcaklıktır” diye konuştu. (Sputnik)
Kuru Temizleme Fiyat Listemiz için tıklayınız. 

Kaşmir Halı Yıkama Sitemizi Ziyaret edebilirsiniz. 

Kaşmir Kuru Temizleme ve Halı Yıkama ailesi sizlere her zaman özenle hizmet etmekten, giysilerinizi ve halılarınızı tertemiz teslim etmekten mutluluk duyar.
Kuru Temizleme | Kaşmir Halı Yıkama
Beylikdüzü Kuru Temizleme

 

Call Now ButtonTıkla Ara

ORDER FORM

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

Adınız *

Adresiniz *

Telefon Numarası *

E-mail *

Alış tarihi

Alış Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

Bize notunuz var mı? *