Halı Yıkama

Our address:
Hürriyet Bulvarı , No:191/A, 34524 Yakuplu Beylikdüzü
Call us:
(0212) 875 40 71-70
Work Time:
Pzt. - Cmt: 9:00am - 20:00pm
Paz: Kapalı

Halı Yıkama

Yaşam alanlarımızı güzelleştiren en önemli detaylardan bir tanesi hiç şüphesiz sahip olduğumuz eşyalardır. Yaşam alanlarımızı daha gösterişli kılan ve yaşanılır hale getiren bu eşyaların bakımından da bizler sorumluyuz. Temizlikleri ve bakımları konusunda daha profesyonel hamlelere ihtiyacımız var ve günün büyük bir kısmını bu alanlarda geçirdiğimizi düşünürsek eğer bu konuda çok daha hassas davranmamız gerektiğini de anlayacağız. Halılarımız, bu konuda bir adım öne çıkıyor çünkü sahip oldukları yapı gereği daha kısa sürede kirleniyor ve toz barındırabiliyorlar. Özellikle halı diplerinin zararlı organizmalara ev sahipliği yaptığını da belirtmekte fayda var. Pekine yapabiliriz?

Halı yıkama konusunda profesyonel firmalardan yardım almanızı tavsiye ediyor ve Kaşmir Kuru Temizleme olarak Beylikdüzü’ndeki firmamız aracılığı ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Ne yazık ki amatörce yapılacak çalışmalar halılarınızı yüzeysel olarak temizleyecek ve aslolan kiri ya da tozu halılarınızdan uzaklaştırmayacaktır. Sahip olduğumuz teknolojik halı yıkama makineleri ile birlikte halılarınızın modeli ne olursa olsun en iyi şekilde temizlik ve bakımını yapıyor, halılarınızı en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. En değerli halılarınızı gözünüz kapalı bize ulaştırabilir ve yıkatabilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra halı modeline uygun yıkama seçeneklerimiz ile birlikte gerçek bir profesyonel gibi hareket ediyoruz.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Halı yıkama sektöründe yer alan Kaşmir Kuru Temizleme, müşterilerini yormadan ve onları hiçbir şekilde zahmete sokmadan hizmet vermeye devam ediyor. Ücretsiz servis hizmetimiz sayesinde adres bilgilerinizi iletmeniz yeterli oluyor. Halılarınızı verdiğiniz adrese gelerek teslim alıyor ve yıkama işlemi sona erdikten sonra yine aynı adrese teslim ediyoruz.

Halılarınızın Türüne Göre Yıkama Gerçekleştiriyoruz

Her halı farklı bir modele sahiptir ve sahip olduğu model kimi zaman farklı yıkama seçeneklerini de beraberinde getirebiliyor. Halılarınızı inceledikten sonra neye ihtiyacı olduğunu belirliyor ve yıkama çalışmalarını da buna göre gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden en değerli halılarınızda bile tereddüt etmenize gerek kalmıyor çünkü yıkama esnasında halılarınızın yapısına herhangi bir şekilde zarar verilmiyor. Profesyonel halı yıkama hizmetleri için sizler de iletişime geçebilir ve adres bilgilerinizi personelimize ileterek beklemeye koyulabilirsiniz.

 

HALI YIKAMA FİYATLARI
Halı Makine m2  5TL
Halı Shaggy m2   8TL
Halı Yün Nepal Milas Yörük Dokuma Çin m2  10-25TL
Call Now ButtonTıkla Ara

ORDER FORM

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

Adınız *

Adresiniz *

Telefon Numarası *

E-mail *

Alış tarihi

Alış Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

Bize notunuz var mı? *