Ütüleme

Our address:
Hürriyet Bulvarı , No:191/A, 34524 Yakuplu Beylikdüzü
Call us:
(0212) 875 40 71-70
Work Time:
Pzt. - Cmt: 9:00am - 20:00pm
Paz: Kapalı

Ütüleme Hizmetleri

Bütün dokumalar farklı kumaş yapısına sahiptir ve ütüleme hizmeti sunarken bu detayı da göz önünde bulunduruyoruz. Her ürünün aynı şekilde ütülenmesi ya da benzer bir sürece sahip olması amatörce bir davranış olacaktır. Ütü gibi özel araçlar sayesinde profesyonelce hareket edebilmek mümkün ve ısı ile birlikte basıncın meydana getirdiği uygulama, ürünlerinizin çok daha güzel ve çok daha etkileyici görünmesine de yardımcı oluyor. Buhar desteği ile birlikte dokuların yumuşaması ve şekil alması mümkündür ve kullanılan ütülerin daha profesyonel bir yapıya sahip olması da büyük önem arz ediyor. Dokuları çok daha kusursuz ve estetik hale getirmek adına yapılan ütüleme işleminde sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Buhar ve ısı desteğinin iyi ayarlanması ve ürünün modeline göre gerçekleştirilmesi gerekiyor. Firma olarak sahip olduğumuz ütüler, evlerinizdeki ütülerden çok daha kaliteli ve profesyonel cihazlardır. Bununla birlikte her şeyi cihazdan beklemek de büyük bir hata olacaktır. Ütüleme işleminden sonra ürünün iç kısmına hafif su püskürtmek gerekiyor ve bu sayede ütüleme işlemini daha kusursuz bir boyuta taşımak da mümkün olacaktır. Ütü ile ürün temas ettiğinde cızırtı benzeri bir ses çıkıyorsa ısıyı düşürmeniz gerekecektir. Basit bir işlem gibi görünse de ütüleme her anlamda profesyonellik gerektiriyor ve sizler de dilerseniz bu hizmeti firmamızdan alarak daha doğru bir karar verebilirsiniz. En inatçı kırışıklıkları bile sunduğumuz kaliteli hizmet sonucunda ortadan kaldırıyor ve sizlere kusursuz ürünler teslim ediyoruz.

Sektöre adım attığımız günden bu yana Kaşmir Kuru Temizleme ütüleme hizmeti sunuyor ve bünyemizde profesyonel çalışanlar barındırıyoruz. Her ürünün kendine göre farklı bir ütüleme tekniği gerektirdiğini de biliyoruz. Kadife, pamuklu, örgü, süsleme ürünler farklı ütüleme teknikleri ile birlikte ele alınıyor ve profesyonel hamleler ile birlikte çalışma sürdürülüyor.

Kaşmir Kuru Temizleme, ütüleme hizmetlerinde tüm bu detayları göz önünde bulunduruyor ve öncelikli olarak ürünlerinizin doku yapısını ele alıyor. Bu yapıya uygun ütüleme seçeneği belirlendikten sonra çalışma arkadaşlarımız harekete geçiyor. Ürünleriniz evinizden alınıyor ve yine verdiğini adrese teslim ediliyor. Üstelik bunun için herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

ÜTÜLEME HİZMETLERİ

Ütüleme fiyatları kuru temizleme fiyatlarımızın yarı ücreti kadardır.
Call Now ButtonTıkla Ara

ORDER FORM

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

Adınız *

Adresiniz *

Telefon Numarası *

E-mail *

Alış tarihi

Alış Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

Bize notunuz var mı? *