Hizmetlerimiz

Kaşmir Kuru Temizleme, giysilerinizi evinizden teslim alan ve yine evinize teslim eden firmamız, haftanın 6 günü çalışmalarına devam ediyor. Kaşmir Kuru temizleme ile iletişime geçebilir ve sizler de dilediğiniz an kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz. Giysileriniz, ilk günkü temizliği ve kusursuz görüntüsü ile sizlere teslim edilecektir.

Kaşmir Kuru Temizleme

Kaşmir Kuru Temizleme olarak tek bir alanda hizmet vermek yerine hizmet yelpazemizi genişletmeyi ve daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz. Kuru temizleme de bu bağlamda sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Aşama aşama ilerliyor ve daha profesyonel bir çalışma sunmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Temizlenecek olan giysilerinizi teslim alırken ürünü detaylı bir şekilde inceliyor ve varsa deformasyon hakkında bilgilendirmede bulunuyoruz. Ürünlerin kumaş yapısı profesyonel ekip tarafından belirleniyor ve bu kumaş yapısına en uygun temizleme seçeneği tercih ediliyor.

Her giysiyi aynı yıkama türü ile ele almak kesinlikle amatörce bir müdahale olacaktır ve firma olarak biz bunu kesinlikle yapmıyoruz.

Giysilerinizi evinizden teslim alan ve yine evinize teslim eden firmamız, haftanın her günü çalışmalarına devam ediyor. Kaşmir Kuru temizleme ile iletişime geçebilir ve sizler de dilediğiniz an kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz. 0212 875 40 71

YIKADIKLARIMIZ

Takım Elbise
Ceket
Pantalon
Gömlek
Kazak & Bluz
Hırka
Yelek (Kuştüyü, Deri ve Nubuk)
Kravat
Etek (Pileli)
Etek
Şal – Kaşkol – Bere – Şapka
Mont (Deri-Nubuk-Kuştüyü)
Kaban ( Deri-Nubuk-Kuştüyü)
Pardesü – Palto – Manto
Elbise Bayan
Gelinlik-Abiye
Tül – Perde – Stor
Yorgan (Elyaf-Pamuk-Yün-Kuştüyü)
Battaniye
Yastık (Elyaf-Pamuk-Yün-Kuştüyü)
Yatak Örtüsü
Halı Makine Shaggy Yün Nepal Milas Yörük Dokuma Çin

Kaşmir Kuru Temizleme ve Halı Yıkama

Kaşmir Kuru Temizleme ve Halı Yıkama olarak Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Kavaklı, Esenyurt ve çevresine ücretsiz servisimiz vardır.

Kuru Temizleme

Kuru temizleme hizmetinde profesyonel adımlar atıyor ve gruplandırma ile birlikte daha hassas bir çalışma sergiliyoruz.

Halı Yıkama

Halı yıkama sektöründe yer alan Kaşmir Kuru Temizleme, müşterilerini yormadan ve onları hiçbir şekilde zahmete sokmadan hizmet vermeye devam ediyor

Ütüleme

Dokuları çok daha kusursuz ve estetik hale getirmek adına yapılan ütüleme işleminde sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Kuru Temizleme

Kaşmir Kuru Temizleme olarak tek bir alanda hizmet vermek yerine hizmet yelpazemizi genişletmeyi ve daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz. Kuru temizleme de bu bağlamda sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir.

Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda profesyonel firmalardan yardım almanızı tavsiye ediyor ve Kaşmir Kuru Temizleme olarak Beylikdüzü’ndeki firmamız aracılığı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ütüleme

Kaşmir Kuru Temizleme, ütüleme hizmetlerinde tüm bu detayları göz önünde bulunduruyor ve öncelikli olarak ürünlerinizin doku yapısını ele alıyor.

Terzi Hizmetleri

Terzi çalışmalarımızda ürünlerinizi hayal ettiğiniz şekilde sizlere ulaştırmak adına tüm detayları göz önünde bulunduruyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Kuponlar

Hürriyet Bulvarı Mahallesi, No:191/A Beylikdüzü
Geçerli Tarih: 01/05/20187
İNDİRİM
Mont Yıkama
Kaşmir Kuru Temizleme
Hürriyet Bulvarı Mahallesi, No:191/A Beylikdüzü
Geçerli Tarih: 01/07/2018
Çok Yakında
Gelinlik İndirim Kuponu
Kaşmir İndirim Kuponu
Hürriyet Bulvarı Mahallesi, No:191/A Beylikdüzü
Geçerli Tarih: 05/07/2018
Çok Yakında
Takım Elbise
Kaşmir İndirim Kuponu
Kuponlarımızı takip ederek indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara

ORDER FORM

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

Adınız *

Adresiniz *

Telefon Numarası *

E-mail *

Alış tarihi

Alış Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

Bize notunuz var mı? *